Z.H.U.P. TERMSTAL s.c.

O firmie

Jak do nas dojechać?
Otwórz plan dojazdu w Jarosławiu
GPS
N 50º 01' 15" 
E 22º 39' 02"

Zobacz

 

Lokalizacja firmy Termstal

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty produktów i usług.

  • Chromonikle: materiały śrubowe, armatura kwasoodporna, blachy, rury, pręty, płaskowniki, kątowniki
  • Elektronarzędzia
  • Odkurzanie centralne
  • Rekuperatory
  • Usługi
  • Produkcja
  • Serwis

Szczegóły pod numerem telefonu:
+48 16 6233561

Termstal - siedziba sklepu

O firmie

Podłożem powstania naszej firmy było małe przedsiębiorstwo założone w 1996 roku o nazwie Hemstal. Po trzech latach działalności Hemstalu wraz z nabytym doświadczeniem i poszerzeniem zakresu świadczonych usług nazwa uległa zmianie na Termstal.

Jesteśmy zakładem handlowo usługowo produkcyjnym z branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej. Wykonujemy instalacje technologiczne wraz z izolacjami. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę materiałów kwasoodpornych począwszy od blach, kształtowników, rur po armaturę i materiały śrubowe.

Dodatkowo zajmujemy się produkcją mebli i okapów ze stali nierdzewnej.

W czasie 18 - letniej działalności udało nam się wypracować mocną pozycję na rynku regionalnym jak i ogólnopolskim. Staramy się zapewnić naszym klientom jak najwyższą jakość obsługi dopasowując się do ich indywidualnych potrzeb. Proponujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania, wyceny i realizacji. Obecnie w naszej ofercie znajduje się duży wybór urządzeń i elementów do zastosowania w systemach wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa, który stale powiększamy. Współpracujemy ze znanymi i renomowanymi producentami, dostarczając produkty wysokiej jakości, w atrakcyjnych cenach, posiadające certyfikaty i atesty.

Branże w których się specjalizujemy nieustannie wymagają wprowadzania innowacyjnych rozwiązań i dlatego cały czas inwestujemy w nowoczesne maszyny, urządzenia i oprogramowanie, które pozwalają nam na dużą elastyczność w przyjmowaniu zleceń i szeroki zakres zamówień.


Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy i nawiązania współpracy!

 

 

Z.H.U.P. TERMSTAL s.c

ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNY
"TERMSTAL" s.c. JERZY BĄK & MARIUSZ PIŚKO

37-500 Jarosław, ul.Krakowska 33
województwo Podkarpackie

tel./fax +48 16 6233561
tel. kom. +48 604 592 782
tel. kom. +48 602 768 964

e-mail: termstal@wp.pl

 

* * * CHŁODNICTWO ** KLIMATYZACJA ** WENTYLACJA ** DOBÓR URZĄDZEŃ ** SPRZEDAŻ ** MONTAŻ ** SERWIS * * INSTALACJE TECHNOLOGICZNE * * * MEBLE-URZĄDZENIA-BALUSTRADY: NIERDZEWNE I KWASOODPORNE * PRODUKCJA * MONTAŻ * * *

 

Termstal - siedziba sklepu